Малесенький мінус, який врешті-решт став великим плюсом в оцінюванні: після відправлення (до речі, дуже швидкого) товару не прислали номер ТТН, тому після отримання повідомлення з НП, у мене виникли деякі питання. Продавець кілька разів зв'язувався зі мною, уточнювали деталі...
Коротше, все просто чудово!!!
Товар не якісний тому що 1) розкрутилися гвинти ручки 2) вискакує піка з патрона 3) залякає кнопка. За три години роботи з перервами !!!
Консультували щодо кришок. Власне, заради них і купила скляні ємності. Добре, що всі одного діаметру виявились. Міцний м'який багаторазовий пластик нейлон. На консерву паштету 10.2 см чудово сіло.
Скляні і на вази підуть, і під цукерки, і під смаколики.
Замовляв шолом forte 902. Обіцяли відправити за три дні, в результаті пройшов тиждень нічого не чути.
Перекидають вину на Нову Пошту, хоча продавець міг повідомити про затримку чи помилку. Обробляють запити і відповідають на повідомлення дуже довго.