Кошик
551 відгук
Промо-ОПТ: Отримай свою знижку
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (66) 210-03-22
0 (800) 75-02-50
Промо-ОПТ
Менеджер
Бориспільська 9-Е, Київ, Україна
+380662100322
+380 (66) 210-03-22
0 (800) 75-02-50

Сервісні центри

У всіх регіонах України ми відкрили власні сервісні центри, що дозволяє максимально швидко провести діагностику Вашої продукції, здійснити гарантійне і післягарантійне обслуговування, отримати якісну консультацію про коректної експлуатації.

 

Олександрія
вул. Кіровоградське шосе, 157
Alexandria@budpostach.com.ua
095-281-52-04

Краматорськ
вул. Березина, 34
Kramatorsk@budpostach.com.ua
095-283-93-18

Сарни
вул. Героїв Берестечка 3
Sarny@budpostach.com.ua
050-402-27-50
Охтирка
вул. Миру 2
ahtyrka@budpostach.com.ua
095-295-19-30
Кременець
вул. Лазо 24
Kremenec@budpostach.com.ua
050-389-73-04
Сєвєродонецьк
вул. Сметаніна 2А
Severo.doneck@budpostach.com.ua
095-284-04-02
Біла Церква
вул. Січневий Прорив, 72 А
B_cerkov@budpostach.com.ua
050-387-49-26
Кременчук
вул. Махоркова, д. 37/а
kremenchug@budpostach.com.ua
050-315-85-20
Скадовськ
вул. В'ячеслава Чорновола (П. Комуни), б.103
Skadovsk@budpostach.com.ua
050-487-69-14
Білгород-Дністровський
вул. Шабська, 77
Belgorod-Dn@budpostach.com.ua
050-324-79-92
Кривий Ріг
вул. Клайпедська 2
Krivoy_Rog@budpostach.com.ua
050-387-38-16
Сміла
вул. Мічуріна 32
Smela@budpostach.com.ua
050-403-73-38
Бердичів
смт. Гришківці , вул. Житомирська, 237
berdichev@budpostach.com.ua
050-490-36-10
Кропивницький
вул. Євгена Чикаленка 1Б
kirov@budpostach.com.ua
095-270-76-67
Стрий
вул. Марциновка, 8
Stryi@budpostach.com.ua
050-398-37-12
Бердянськ
вул.Гагаріна-Крилова, 21/2
berdyansk@budpostach.com.ua
050-403-73-16
Лозова
Харківська обл., вул. Павлоградська 82 Ж
lozova@budpostach.com.ua
050-456-89-39
Суми
вул. Прокоф'єва, 19, оф.5, 7
sumy@budpostach.com.ua
050-387-49-36
Бориспіль
вул. Калмикова (Тельмана), 14
Borispol@budpostach.com.ua
050-389-73-16
Лубни
вул. Петра Лубенського 49
lubny@budpostach.com.ua
050-428-15-26
Тернопіль
вул. Текстильна 30
ternopil@budpostach.com.ua
050-353-79-73
Вінниця
вул. Чехова 45
vinnitsa@budpostach.com.ua
050-417-93-28
Луцьк
вул. Лидавская, 2а
lutsk@budpostach.com.ua
050-382-64-04
Тульчин
Тульчинський р-н, с. Нестерварка, вул. Польова 1
tulchin@budpostach.com.ua
050-435-82-97
Вознесенськ
вул. Соборності 87
voznesensk@budpostach.com.ua
050-315-89-60
Львів
вул. Б. Хмельницького, буд. 228
lviv@budpostach.com.ua
050-384-58-50
Ужгород
вул. Краснодонців, 1
uzhorod@budpostach.com.ua
050-387-49-38
Ворзель
вул. Ковельська 10 (офіс 209)
gostomel@budpostach.com.ua
050-472-87-56
Маріуполь
вул. Гавань Шмідта,6
mariupol@budpostach.com.ua
050-411-22-94
Умань
вул. Леваневського, 26.
Uman@budpostach.com.ua
095-284-03-94
Дніпро
вул. Ударників, д. 27 (на тер. Комбайнового заводу)
Dnepr@budpostach.com.ua
050-355-77-21
Мелітополь
вул. Профинтерна, 14/2
Melitopol@budpostach.com.ua
050-461-70-54
Харків
вул. Морозова, 13Б
KharkovBP@budpostach.com.ua
050-446-32-30
Житомир
вул. Ватутіна 91/1,
zht@budpostach.com.ua
050-414-75-88
Миколаїв
вул. Авангардна, 2А
nikolaev@budpostach.com.ua
095-274-69-26
Харків (Магазини)
вул. Шацька, 24
Cherkashina_O@budpostach.com.ua
050-382-58-34
Запоріжжя
вул. Чубанова, д. 1 (на тер. заводу АГРОМАШ)
Zaporozhye@budpostach.com.ua
050-356-05-16
Нікополь
вул. Кооперативна, 1
nikopol@budpostach.com.ua
095-283-93-17
Херсон
вул. Окт.революції 6
kherson@budpostach.com.ua
050-382-69-09
Івано-Франківськ
вул. Шота Руставелі, 1 (на тер. Лісокомбінату)
ivanofrankovsk@budpostach.com.ua
050-446-12-55
Нова Каховка
вул. Промислова 9Л
Novakahovka@budpostach.com.ua
095-282-13-97
Хмельницький
вул. Прибузька, 59
km@budpostach.com.ua
050-416-40-86
Ізмаїл
вул. Краснодонська, 127
izmail@budpostach.com.ua
050-418-35-88
Новомосковськ
«Дніпропетровська обл.
вул. Гетьманська, 37.»
Novomoskovsk@budpostach.com.ua
050-417-53-64
Хуст
вул. Тімірязєва, 37
Khust@budpostach.com.ua
050-313-54-35
Ізюм
вул. Ентузіастів, 21А
izum@budpostach.com.ua
099-603-79-27
Новый Буг
Новобугский р-н, с. Станционное, ул. Московская, 2
NoviyBug@budpostach.coma.ua
050-499-78-34
Черкассы
ул. 30 років Перемоги 5/1
cherkassy@budpostach.com.ua
050-352-58-35
Каменское
п-т Гимназический (Пелина), 44
kamenskoe@budpostach.com.ua
050-494-48-95
Одесса
ул. Новомосковская дорога, 3
Odessa@budpostach.com.ua
050-418-41-41
Чернигов
ул. Инструментальная, 11
Chernigov@budpostach.com.ua
050-312-13-08
Камянец-Подольский
Хмельницкое шоссе, 38
kp@budpostach.com.ua
095-284-03-96
Павлоград
вул. Дніпровська, 334а/1а
pavlograd@budpostach.com.ua
050-353-12-16
Чернівці
вул. Лугова 9
chernivtsi@budpostach.com.ua
095-281-87-29
Київ
вул. Магнітогорська, 1
kiev-rynki@budpostach.com.ua
0 800-200-222
Первомайськ
вул. Київська 127
pervomaysk@budpostach.com.ua
050-435-71-57
Чортків
вул. Кн. В. Великого, 31
Chortkov@budpostach.com.ua
050-389-73-03
Ковель
вул. Брестська, 113-Ст.
Kovel@budpostach.com.ua
050-346-89-64
Подольськ
вул. Соборна, 216, Е
Kotovsk@budpostach.com.ua
050-418-36-53
Шепетівка
ул. Лазо 25/1
shepetovka@budpostach.com.ua
050-312-50-10
Конотоп
ул. Успенско-троицкая, 72/4
konotop@budpostach.com.ua
050-450-83 08
Полтава
ул. 9 січня, буд. 1
poltava@budpostach.com.ua
050-382-58-51
Шостка
ул. Шевченко, 50
shostka@budpostach.com.ua
050-352-22-86
Коростень
ул. Белокоровицкое шоссе, 2а
Korosten@budpostach.com.ua
095-281-43-76
Прилуки
ул. Киевская 140г /2
Priluki@budpostach.com.ua
095-284-69-02
Черноморск
вул. Транспортна, 14
Chernomorsk@budpostach.com.ua
050-389-73-01
Корсунь-Шевченковский
ул. Ярослава-Мудрого 343
korsun@budpostach.com.ua
050-435-80-36
Ровно
ул. Курчатова, 34, оф.111
Rovno@budpostach.com.ua
050-419-97-56
 Энергодар
ул. Комунальная, 25
energodar@budpostach.com.ua
095-290-82-20

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner