Дуже задоволена покупкою, дякую!🤗
довго телефонували через що я знайшов шолом к іншому місці. Продавець не серйозний.
Добрий день. Ми неодноразово Вам телефонували, але нажаль ви так і не вийшли на зв'язок!
Замовили квадроцикл на день народження сину, відправили побитий😡. Зіпсували свято .
Просимо вибачення. Претензію новій пошті виставили.