Навіть не знаю як це назвати!!!!! Трубка в оприскувачі була зігнута, таке враження наче навмисно, і запаковано так ідеально, що в упаковці трубка ну ніяк не змогла сама зігнутися!!!! А це значить, що ваші працівники не є добросовісними!!!
Друзі, якщо замовляйте, то тільки наложеним платежем!!!!
Настрій зіпсовано......
Якщо візуально упаковка товару немає пошкоджень та відповідає всім нормам пакування то товар не розпаковується для перевірки, щоб не порушувати заводське пакування. Таке правило діє через те , що якщо товар розпаковувався то в основному всі клієнти вважають, що їм відправили б.в. товар і зазвичай не забирають його з відділення нової пошти. Наші працівники не мають відношення до внутрішнього пакування, тож, що до їх совісті вважаємо нарікання не справедливим. Приносимо вибачення за зіпсований настрій, претензію на завод виробник направимо.
Обманщики
В чому саме Вас обманули?
На сайте товар был,я заказал,все прошло,потом пол суток ждал подтверждения,потом отменили мой заказ,реклама есть ,а товара нет ,или цена будет изменена,маркетинг такой у вас ,наверное ,зачем завлекать покупателя тогда ??!
Что товар есть и заказ принят,а через пол суток был отменен
товар соответствует описанию хорошего качества