без попередження про відсутність на складі- скасували замовлення, скасували через день
Ми до Вас телефонували, але відповіді на дзвінок не отримали.
З Вами звязались та розмовляли, проінформували про всі умови доставки.
Перезвонил Продавцу, небыло информации по моему Заказу (2 вентилятора) после того как увидел в сообщении, что мой Заказ Продавец отменил.. Продавец сказал, что не дозвонился мне и вентиляторов нет в наличии, осталтюись не рабочие (или не укомплектованные, с дефектами типа того), сказал что мне не дозвонился. В причине закрытия Заказа Продавец написал, что не дозвонился. на самом деле причина отсутствия товара по заявленной цене.
Консультант просто з перших секунд зіпсувала враження про магазин.
Гонор спілкування настільки неприємний, що жах.
Вказала самовивіз Київ, товару не було в наявності, а натомість просили повну передплату за дитячий велосипед та відправка новою поштою.