Трицикл акумуляторний Forte Family-WN1060 – нова сучасна модель електроскутера для міста та передмістя. Електроскутер стане чудовим варіантом дістатися на роботу, вирушити на прогулянку чи пікнік. Скутер має стильний сучасний зовнішній вигляд, простий та зручний в експлуатації. Він оснащений потужним двигуном та ємним акумулятором, що забезпечує хорошу вантажопідйомність та пристойний запас ходу на одній зарядці. Триколісна конструкція робить цю модель вкрай стійкою у різних ситуаціях. 2 багажні відділення спереду та ззаду дозволять перевезти суттєвий об'єм вантажу як для такої невеликої та компактної моделі. Конструкція скутера дозволяє розміститися двом людям та дитині, тому цей скутер справді засіб пересування для сімейних поїздок!
Особливості:
Вага - 65 кг
Висота - 950 мм
Максимальна швидкість - 35 км/год
Ширина - 650 мм
Ємність акумулятора - 72В20Аг
Гальма задні - Барабанні
Гальма передні - Барабанні
Дистанція пробігу на одному заряді - 50 км
Довжина - 1500 мм
Живлення - Акумулятор
Задні шини - 3.00-10
Задня підвіска - Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами
Кількість швидкостей - 2
Колір - Чорний
Країна виробництва - Китай
Максимальна вантажопідйомність - 100 кг
Номінальна кількість циклів зарядки - 700-800
Номінальна потужність двигуна - 1000 Вт
Передні шини - 3.00-10
Передня підвіска - Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Рама - Трубчастий каркас
Розміщення акумулятора - На рамі
Розміщення двигуна - Заднє
Тип - Трицикл
Тип акумулятора - Тяговий свинцево-кислотний
Тип двигуна - Електричний безщітковий
Час до повного заряду - 8 год
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Forte |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |