Окремостояча кухонна плита з 3 газовими кофорками + 1 електрична (1000 кВт), з газоконтролем
Газова духовка на 58 літрів з підсвіткою та емалю легкого очищення.
Висока якість емалі та товстий оцинкований метал.
Посилена теплоізоляція бокових стінок.
Вироблено в Туреччині
Вага 31 кг
Виробник Grunhelm
Габарити 870 х 530 х 600 мм
Гарантія 1 рік
Кількість конфорок 4
Колір Білий
Країна походження Китай
Наявність кришки Так
Покриття робочої поверхні Емаль
Тип варильної поверхні Газоелектрична
Тип духовки Газова
Управління Поворотні перемикачі
Штрих код 8690001257699
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 31 кг |