Плита кухонна GRUNHELM AG6612BR :
Тип Комбіновані (газ+електро)
Спосіб встановлення окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні 4 газові конфорки SABAF (Італія)
Газ-контроль поверхні є
Електрозапалювання поверхні автоматичне в ручці
Матеріал грат поверхні Матова емаль
Кришка варильної поверхні є
Матеріал кришки варильної поверхні Скло
Таймер є, механічний (90хвилин)
Тип духовки Електрична
Корисний об'єм духовки, л. 70
Підсвічування духовки є, кнопкою
Внутрішнє покриття духовки Емаль легкого очищення
Кількість стекол у дверцятах духовки 2
Діапазон температур, 60 - 290
Режими духовки 3
Гриль немає
Конвекція немає
Вертел ні
Термостат немає
Тип напрямних Рельєфні
Кількість рівнів напрямних 4
Глибокий лист 1 шт
Грати для смаження 1 шт
Відділення для посуду є, висувна скринька
Можливість підключення до балонного газу є
Жиклери для балонного газу в комплекті
Шнур живлення є, з вилкою
Номінальна напруга, 220/240 ~50 Гц
Енергоспоживання, кВт/год 2.25
Вага, кг 39
Вага в упаковці, кг 40.5
Габарити (ВхШхГ) 85 х 60 х 59 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ) 89 х 64 х 64 см
EAN штрих-код 6902154934955
Країна виробник Туреччина
Гарантія 24 місяці
Колір коричневий
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 39 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Основні | |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | комбінована |
| Духова шафа | електричний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |