4 069 ₴
3 099 ₴
Прекрасна кавоварка дасть змогу швидко в домашніх умовах приготувати чашечку улюбленої ароматної кави. GRUNHELM GEC 17 має потужність у 850 Вт і може працювати з тиском 15 барів. Вона передбачає наявність резервуара для води, об'ємом 1, 0 л, якого цілком вистачить не на одну порцію цього багатьма улюбленого напою. З особливостей цієї моделі треба зазначити наявність знімного піддона, функції пари та гарячої води, клас захисту 1 і практичну підставку для підігрівання чашок. Не можна не зазначити те, що кавоварка призначена для роботи тільки з меленими зернами кави. Так що з GEC 17 Ви в будь-який час зможете не тільки самостійно насолодитися цим смачним напоєм, але й пригостити ним своїх друзів (одночасне приготування двох чашок).
| Виробник | Grunhelm |
| Тип | кавомашина |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 850 Вт |
| Напруга | 220-240B |
| Частота | ~50 60 Гц |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тиск | 15 барів |
| Індикатор рівня води | + |
| Одночасне приготування двох чашок кави | + |
| Знімний лоток для збирання крапель | + |
| Об'єм | 1 л |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний/Металлік |
| Габарити | 315 х1 95 х 305 мм |
| Вага | 2,70/3,37 кг |
| Штрих код: | 6902019000177 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |