Корзина
Промо-ОПТ: Получи свою скидку
График работы
  • Понедельник
    09:0018:00
  • Вторник
    09:0018:00
  • Среда
    09:0018:00
  • Четверг
    09:0018:00
  • Пятница
    09:0018:00
  • Суббота
    Выходной
  • Воскресенье
    Выходной
Контакты
+380 (66) 210-03-22
0 (800) 75-02-50
Промо-ОПТ
Менеджер
Бориспольская 9Е, Киев, Украина
+380662100322
+380 (66) 210-03-22
0 (800) 75-02-50

Отзывы о компании Промо-ОПТ

  • Михайло П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Віталій Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • роман С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Евгений К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • олександр к.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Віолетта Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Вже в ній випікала. Залишилась дуже задоволена 👌на 100 відсотків. Продавця рекомендую

  • Алексей Ж.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Аліна К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Сергій М.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Більше тижня "варили воду",вперше телефонував сам,то в них завтра,то після-завтра.І враження таке-наче б то не я заплатив кошти,а вони мені,і я тепер їм чимось зобов"язаний.Не рекомендую даного продавця,почитайте відгуки,багато клієнтів залишають негативні.Я пізно прочитав,так як оприскувач потрібний був терміново,але слово "терміново"це не про цього продавця,дуже тяжкі на підйом.Зараз тисячі пропозицій,сотні магазинів,вибирайте,але не тут.Продавцю смачна одиниця,проходьте мимо.Мене врятувало те,що здійснив пром оплату,бо й кошти за повернення чекав би так само як і товар.Я б може і не писав цей відгук,не маю звичок писати негативні відгуки,але після стількох днів очікування на товар,при отриманні на пошті,я так і не зміг зняти верхню кришку на бакові.Бак просто почав тріщати,конструкція оприскувача така що помпа знаходиться у верхній частині бака,і знімається вся,після того як співробітники нової пошти почали на мене з цікавістю поглядати,вирішив не іспитувати долю,доки бак не тріснув,відмовився від замовлення.Не ризикнув.Бо вся конструкція була на перекос,і ніхто і нічого перед відправленням не перевіряв.Продавець мені вліпив одиницю за не забраний товар,але торгуючи неперевіриним браком,отримуйте і ви тим самим на взаєм.ФУ.

  • Іннеса Д.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Не задоволені! Вислали годинник іншого кольору!