2 077 ₴
Шліфувальна ексцентрікова(аккум.) машина - RO-118BS Haisser зі змінною швидкістю ідеально підходить для досягнення гладкого покриття майже на будь-якому проєкті. Вона оснащена зручною рукояткою із кількома ручками, розробленою для зменшення втоми руки. Липучка забезпечує швидку та легку заміну шліфувальних дисків діаметром 125 мм.
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту
Акумулятор - Li-ion
Амплітуда коливань - 2.5 мм
Вага - 0.92 кг
Виробник - Haisser
Гарантія - 3 роки
Діаметр диска - 125 мм
Кількість оборотів - 11000 об/хв
Кріплення шліфувального матеріалу - липучка
Країна походження - Китай
Потужність - 450 Вт
Тип - Ексцентрикова
Тип живлення - Акумулятор
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 0.92 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |