3 006 ₴
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Haisser GA-212S призначена для сухого чищення та різання металевих, очищення металоконструкцій від корозії та зачистки зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кіл (дисків). При використанні спеціальних насадок можливе застосування КШМ для чищення виробів від фарби. Завдяки 2-х позиційній бічній ручці болгарка зручна в експлуатації як для шульги, так і для правші. Швидкість холостого ходу до 8500 об/хв.
Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
Вага - 2 кг
Виробник - Haisser
Діаметр диска - 125 мм
Живлення - Акумулятор
Кількість оборотів - 4000-8500 об/хв
Напруга - 18 В
Тип акумулятора - Li-Ion
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |