Перфоратор Haisser RH-28Q має потужнісь двигуна 1300 Вт і силу удару 3.4 Дж. Додаткова передня рукоятка може повертатися на 360 градусів для зручності роботи.
Перфоратор оснащений системою SDS-Plus для швидкої та зручної зміни бура. Використовується для будівельних та ремонтних робіт професійними будівельниками.
Вага - 3.6 кг
Використовуваний тип хвостовика - SDS-plus
Виробник - Haisser
Гарантія - 3 роки
Довжина мережевого шнура - 3 м
Енергія удару - 3.4 Дж
Кількість ударів - 0-4000 уд/хв
Клас інструменту - Професійний
Комплектація • Перфоратор. • Бури 6/8/10х145 мм. • Зубило піка 245 мм. • Зубило плоске 13х245 мм. • Тканинна серветка 20х40 см. • Змащення. • Пластиковий кейс. • Інструкція. • Гарантія. Швидкозміний пластиковий патрон 13 мм
Макс. діаметр свердління бетону - 28 мм
Макс. діаметр свердління дерева - 35 мм
Макс. діаметр свердління сталі - 15 мм
Наявність віброзахисту - Так
Оберти холостого ходу - 0-1000 об/хв
Потужність - 1300 Вт
Тип живлення - Мережа
Тип патрона - Швидкозатискний
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | HAISSER |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Максимальное количество ударов | 4000 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.4 Дж. |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |