Дротова комп'ютерна клавіатура KB-102WD Grunhelm - ергономічна та якісна модель. Ця клавіатура підходить для роботи вдома та в офісі. Мінімальний ресурс кнопок 10,000,000 натискань.
Виробник Grunhelm
Гарантія 1 рік
Довжина кабеля 1.3 м
Загальна кількість клавіш 104
Колір Чорний
Особливості Мінімальний ресурс кнопок 10,000,000 натискань
Порт USB
Розмір 441х140х24 мм
Тип товару Клавіатура
Штрих код 6902021093280
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Подключение устройства | Проводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 441 мм |
| Высота | 24 мм |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Классическая |
| Количество клавиш клавиатуры | 104 |