Газові конфорки виробництва SABAF (Італія)
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцята духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
Вага брутто - 29 кг
Вага нетто - 27 кг
Вид газу - N.G.
Виробник - Grunhelm
Витрати газу (G20) - 0.87 куб.м./год.
Габарити (ШхГхВ) - 497X627X872 мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ) - 535X635X885 мм
Газ контроль - Так
Газ-контроль духовки - Так
Гарантія - 1 рік
Гриль - Так
Електропідпал поверхні - Немає
Кількість конфорок - 4
Каталітичне очищення - Немає
Категорія газу - I2H2L
Колір - Білий
Комплектація - Деко+решітка
Конвекція - Немає
Країна походження - Туреччина
Матеріал решіток поверхні - Металева емаль
Металеві висувні полиці - Немає
Нагрівальні елементи в духовці - Нижній газовий нагрів
Напруга / частота - 220-240В/50 Гц
Наявність кришки - Щиток
Об `єм - 54 л
Підсвітка духовки - Немає
Покриття робочої поверхні - Емаль
Таймер - Немає
Термометр ( для газової духовки) - Немає
Тип варильної поверхні - Газова
Тип духовки - Газова
Тиск газу - G20-20
Турбо конфорка - Немає
Управління - Поворотні перемикачі
Штрих код - 8690001273347
Ящик для посуду - Немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Духова шафа | газовий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 58 л |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 872 мм |
| Ширина | 497 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Вага | 31 кг |