Компресор високого тиску WERK ZBM60-100 володіє 2-ма циліндрами, відрізняється надійністю, демократичною ціною і простотою у використанні. Дана модель призначена для активного використання в різних сферах діяльності. Наприклад, він відмінно впорається з фарбувальними, ремонтними та очисними роботами. Масляний компресор має 100-літровий об'єм резервуара, відповідно і високу продуктивність.
За одну хвилину він здатний обробити до 300 літрів повітря. Техніка має високий рівень потужності в 2 кВт, що виходить від надійного електродвигуна. Спеціальні захисні системи, оберігають компресор від можливих неполадок. Функція повторного автоматичного запуску, відновлює роботу пристрою, в разі якщо він був відключений через перенапруження. А за рахунок цифрового манометра і спеціального регулятора, користувач може самостійно проводити контроль над рівнем тиску в резервуарі і змінювати його в залежності від складності робіт, що проводяться.
Компресор WERK ZBM60-100 - надійний, малогабаритний електричний інструмент, який спеціально створений для того, щоб робота пов'язана з ремонтом або будівництвом була легкою та швидкою. Транспортувальні колеса і металева дугова ручка, забезпечать додаткову зручність при переміщенні пристрою з однієї робочої зони в іншу. Поршневі компресори WERK виготовлені із застосуванням сучасних технологій. Виробництво відповідає всім європейським стандартам.
Вага
60 кг
Виробник
Werk
Габарити
1080х420х790 мм
Гарантія
1 рік
Кількість фаз
1
Кількість циліндрів / сходів
2/1
Комплектація
- Компресор- Колеса пластикові- Комплект кріплень для коліс (1 болт, 2 шайби, 1 гайка)- Гумова ніжка- Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 2 шайби, 1 гайка)- Рукоятка до компресора- Сапун картера пластиковий- Інструкція- Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Напруга
220В
Об'єм ресивера
100 л
Охолодження
Повітряне
Потужність
2000 Вт
Продуктивність
300 л/хв
Розташування ресивера Горизонтальне
Тип живлення Мережа
Тип компресора Поршневий
Тип приводу Ремінної
Тиск 8 бар
Формфактор Пересувний
Частота напруги 50 Гц
Штрих код 6900107042009
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Страна производитель | Китай |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Вес | 60 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Количество цилиндров | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1.5 Вт |
| Тип | поршневой |
| Вид | передвижной |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | электричество |
| Давление | 8 бар |
| Привод | прямой привод |
| Применение смазки | масляный |
| Производительность на выходе | 200 л/мин |
| Тип по расположению цилиндров | вертикальный |
| Количество степеней сжатия | одноступенчатый |