1 337 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 22 (см) |
| Производитель | PEPPER |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сковорідка |
| Висота | 4.8 см |
| Діаметр | 24 см |
| Розміри | 24*4.8 см |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Наявність кришки | Нет |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Ручка | Да |
| Країна походження | Китай |