| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Материал | Алюминий |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Производитель | GUSTO |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сковорідка |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 26 см |
| Розміри | 26×5 см |
| Антипригарне покриття | XYLAN |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім склокерамічних |
| Наявність кришки | Нет |
| Матеріал ручки | Бакеліт |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |