| Основные | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Верхний диаметр посуды | 22 (см) |
| Антипригарное покрытие | XYLAN+ |
| Производитель | GUSTO |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сковорідка для млинців |
| Висота | 2 см |
| Діаметр | 22 см |
| Розміри | 22×2.0 см |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім індукційних |
| Наявність кришки | Нет |
| Матеріал ручки | Бакеліт |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |