| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода для блинов |
| Материал | Алюминий |
| Верхний диаметр посуды | 20 (см) |
| Производитель | GUSTO |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сковорідка для млинців |
| Форма | Кругла |
| Висота | 2 см |
| Діаметр | 20 см |
| Розміри | 20×2.0 см |
| Антипригарне покриття | XYLAN |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім індукційних |
| Наявність кришки | Нет |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Ручка | Да |
| Материал ручек | Бакеліт |
| Країна походження | Китай |