Індукційна плита ергономічна і проста у використанні, має тонкий сучасний дизайн
2 конфорки, сенсорне керування, 2 РК дисплеї, що, безумовно, зручно в ході роботи.
До ваших послуг 10 температурних режимів та 10 рівнів потужності для альтернативних налаштувань.
Плита проста у використанні і легка у догляді.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип: індукційна
Потужність: 220-240 В
Частота: ~ 50/60 Гц
Кількість конфорок: 2 шт (Ø 250 мм)
lED дисплей: 2 - 4х-значних
Тип керування: сенсорний
Колір: чорний
Поверхня: пластина Black Crystal
Матеріал корпусу: ABS пластик
Нагрів. ел.: індукційна катушка
Макс. потужність: 3200 Вт (2х2000Вт)
Кількість рівнів потужності: 10 (від 120 до 2100 Вт)
Кількість режим. температури: 10 (від 60 до 240 °С)
Для посуду з діаметром дна: 12-27 см
Таймер роботи: до 180 хв
Функція захисту від перегріву: так
Габарити поверхні плити (ШхГ): 598х360 мм
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 630х85x390 мм
Вага нетто / брутто: 4.20 кг / 4.50 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Газ-контроль конфорок | Нет |
| Характеристики духового шкафа | |
| Газ-контроль духовки | Нет |
| Гриль | Нет |
| Вертел | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Крышка | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 598 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество конфорок | 1 |
| Тип | настольная плита |
| Цвет | Черный |
| Тип электроподжига | отсутствует |
| Тип гриля | отсутствует |
| Покрытие рабочей поверхности | стеклокерамика |
| Нагревательные элементы | индукционные |
| Тип духовки | Нет |
| Гарантия | 24 мес |
| Чугунная решетка | Нет |
| Тип варочной панели | индукционная |
| Размещение | отдельно стоящая |
| конвекция (вентилятор) | Нет |
| Дополнительная духовка | Нет |
| Состояние | новый |