Як для інструментів побутових класу, перфоратор наділений досить продуктивним двигуном потужністю в потужність 750 Вт. Його зручне вертикальне розташування, дозволяє з легкістю виконувати особливо складні завдання, наприклад, при роботі зі стелями (коли інструмент знаходиться над головою).
Сила удару
Ідеальні характеристики сили удару в 2.4 Дж, сприяє простому видаленню старого кахлю, розбивання стін, укосів або проробляє пазів для розеток.
Перфоратор Світязь СП 24-72П швидкозажимний патроном типу SDS-Plus, для швидкої зміни робочих насадок. Заміна режиму роботи, здійснюється за допомогою зручного перемикача, всього одним рухом, що значно полегшує процес переходу від однієї задачі до іншої.
Все пристосування разом з інструментом компактно укомплектовані в невеликий пластиковий кейс.
Вага - 2.8 кг
Використовуваний тип хвостовика - SDS-plus
Виробник - Світязь
Гарантія - 1 рік
Енергія удару - 2.4 Дж
Клас інструменту - Побутовий
Комплектація - Перфоратор - Допоміжна рукоятка - Гайковий ключ - Пластиковий кейс - Інструкція - Гарантійний талон
Країна походження - Китай
Макс. діаметр свердління бетону - 24 мм
Макс. діаметр свердління дерева - 30 мм
Макс. діаметр свердління сталі - 13 мм
Оберти холостого ходу - 0 - 1000 об/хв
Потужність - 750 Вт
Реверс - Так
Регулювання оборотів - Так
Режими роботи - Свердління, свердління з ударом, довбання
Розташування двигуна - Горизонтальне
Тип живлення - Мережа
Тип патрона - Швидкозатискний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Свитязь |
| Страна производитель | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 2.5 кг |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 750 Вт |
| Тип | прямой |
| Режим работы | трехрежимные |
| Состояние | новый |
| Расположение электродвигателя | горизонтальное |
| Диаметр сверления | 24 мм |
| Сила удара | 2.4 Дж |
| Число оборотов холостого хода | 1000 об/мин |
| Кнопка-фиксатор | есть |