Болгарка КШМ 95-125 Р- надійний інструмент з хорошими технічними та робочими характеристикам який не раз виручить при виконанні цілого ряду завдань. КШМ 95-125 P має добре продуману конструкцію з високим ступенем безпеки, яка важить не більше 2,24 кг. Ії потужний двигун, здатний забезпечити високу продуктивність і гарантувати стабільну роботу. Варто відзначити, що при споживаної потужності в 950 Вт, швидкість обертання диска досягає 0-11000 об/хв. Не менш важливими характеристиками болгарки є різьблення шпинделя M14 і діаметр диска, в даному випадку відповідний 125 мм. КШМ 95-125 P є такі деталі, як блокування кнопки включення, захисний кожух, торцевий ключ і бічна рукоятка
Опис компонентів:
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 230 В
Частота струму: 50 Гц
Споживана потужність: 950Вт
Кількість обертів: 0-11000 об/хв
Макс. діаметр диску: 125 мм
Вага: 2 кг
Регулювання обертів: +
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | угловая (болгарка) |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Дополнительная рукоятка в разных положениях | Да |
| Дополнительно | тонкая рукоятка |
| Масса | 2.24 кг |
| Мощность | 950 Вт |
| Питание | сеть |
| Регулировка оборотов | Да |
| Скорость вращения диска | 11000 об/мин |
| Фиксация кнопки включения | Да |