Зручна і практична болгарка КШМ 71-125, виконана у вигляді ергономічної компактних розмірів конструкції має відмінні технічні і робочі характеристики, що дозволить використовувати її для виконання багатьох завдань. КШМ 71-125 важить всього 2,1 кг, при цьому її потужність досягає 710 Вт, а кількість обертів значення 12000 об/хв.
КУТОЗА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА
Осталь
Не можна не відзначити, що такий інструмент можна контролювати навіть однією рукою, що дасть можливість виконувати роботи в незручних або важкодоступних місцях.
НОВИНКА
З особливостей даної моделі варто відзначити наявність системи пиловидалення, що підвищує її зносостійкість і що продовжує термін служби. Є в КШМ71-125 додаткова захисна каучукова втулка, що покриває опорний підшипник, що впливає на зниження рівня вібрації в процесі роботи
Опис компонентів:
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 230 В
Частота струму: 50 Гц
Споживана потужність: 720 Вт
Кількість обертів: 12000 об/хв
Макс. діаметр диску: 125 мм
Вага: 2,1 кг
| Дополнительные функции | |
|---|---|
| Блокировка шпинделя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | угловая (болгарка) |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Дополнительная рукоятка в разных положениях | Да |
| Дополнительно | тонкая рукоятка |
| Масса | 2.1 кг |
| Мощность | 720 Вт |
| Питание | сеть |
| Регулировка оборотов | Нет |
| Скорость вращения диска | 12000 об/мин |
| Фиксация кнопки включения | Да |