Ящик для інструментів Stuff CARBO SP Alu 20 Red Haisser 525x256x246 мм виконаний з якісного пластика. Можна використовувати для зберігання інструменту, корисних речей, госп.інвентар.
Виробник - Haisser
Габарити - 525*256*246 мм
Кількість ящиків у комплекті - 1
Матеріал виготовлення -Пластик
Матеріал замків - Пластик
Тип - Ящик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 1 |
| Материал | Пластмасса |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 525 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Высота | 246 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | ящик переносной |
| Состояние | новый |