Ящик для інструменту Haisser 15" Ergo Expert призначений для зручного зберігання і перенесення дрібного інструменту, господарського інвентарю, рибальських снастей і багатьох інших корисних речей. Дуже зручно зберігати набір інструментів в автомобілі. з особливостей також відзначимо надійні пластикові замки, до Ришков з органайзерами і зручну ручку для транспортування.
Виробник - Haisser
Габарити - 383*188*168 мм
Гарантія - 1 рік
Кількість відсіків - 8
Кількість ящиків у комплекті - 1
Країна походження - Німеччина
Матеріал виготовлення - Пластик
Матеріал замків - Пластик
Тип - Ящик
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 168 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Длина | 383 мм |
| Основные | |
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Количество отделений/карманов | 1 |
| Тип | Ящик |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | ящик переносной |
| Состояние | новый |