Характеристики
Виробник - Haisser
Габарити - 547*271*278 мм
Гарантія - 1 рік
Кількість відсіків - 8
Кількість ящиків у комплекті - 1
Країна походження - Німеччина
Матеріал виготовлення - Пластик
Матеріал замків - Пластик
Тип - Ящик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Страна производитель | Польша |
| Количество отделений/карманов | 1 |
| Материал | Пластмасса |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 278 мм |
| Длина | 547 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | ящик переносной |
| Состояние | новый |