Холодильник GRUNHELM GTF-159M із двома камерами керується механічно, а система розморожування статична. Загальний об'єм 245 л (з них корисних 235 л) розподіляється: 41 л на морозильник та 194 л на холодильник. У морозильній камері 2 відділення. У холодильній камері та дверях по 4 полиці. Для овочів є 1 контейнер. Холодильник має вбудовані ніжки та ручку.
По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.
Виробник - Grunhelm
Висота - 159 см
Гарантія - 3 роки
Глибина - 55 см
Загальний об'єм - 240 л
Колір - Білий
Корисний об'єм морозильної камери - 41 л
Корисний об'єм холодильної камери - 199 л
Тип - холодильник
Ширина - 55 см
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество камер | 2 |
| Объем морозильной камеры | 41 л |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | ручное |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперохлаждение | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Зона свежести | Да |
| Винная камера | Нет |
| Мини-бар | Да |
| Индикатор температуры | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Металлические решетки |
| Перенавешиваемые двери | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 159 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Чистый объем | 245 л |
| Объем холодильной камеры | 199 л |
| Тип | холодильник с морозильником |
| Функция быстрой заморозки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантия | 12 мес |
| Размещение | отдельно стоящий |
| Форма | шкаф |
| Расположение морозильной камеры | сверху |
| Режим "отпуск" | Нет |
| Диспенсер | Нет |
| Состояние | новый |