Холодильник двокамерний Grunhelm GNC-200MX - холодильник двокамерний з корисним об'ємом холодильної камери 250л. Холодильник класу А + з високим класом енергоефективності. Морозилка знаходиться внизу, її обсяг - 56л. Відноситься до кліматичному класу T / N, малошумний (всього 40дБ), холодоагент - No Frost. Потужність заморозки становить 4кг / 24г, цього цілком достатньо, щоб справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. Місткий - має 7 полиць в холодильній камері (3 полки, 4 дверних ящика). У морозильній частини є 3 ящики.
Вага - 72 кг
Виробник - Grunhelm
Висота - 201 см
Гарантія - 3 роки
Глибина - 63 см
Дверні кошики - 4
Загальний об'єм - 360 л
Кількість камер - Двокамерний
Кількість секцій у морозильній камері - 3
Кліматичний клас - N-T
Колір - Нержавіюча сталь
Конструкція - Нижня морозильна камера
Контейнер для овочів +
Корисний об'єм морозильної камери - 76 л
Корисний об'єм холодильної камери - 250 л
Полиці холодильної камери - 5
Потужність заморозки - 4 кг/24 год
Рівень шуму - 40 Дб
Тип - холодильник
Холодоагент - No Frost
Ширина - 59.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество камер | 2 |
| Объем морозильной камеры | 56 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперохлаждение | Да |
| Дисплей | Нет |
| Зона свежести | Да |
| Винная камера | Нет |
| Мини-бар | Да |
| Индикатор температуры | Нет |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Металлические решетки |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 201 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Чистый объем | 360 л |
| Объем холодильной камеры | 250 л |
| Тип | холодильник с морозильником |
| Функция быстрой заморозки | Нет |
| Цвет | серый |
| Тип управления | электромеханическое |
| Гарантия | 24 мес |
| Размещение | отдельно стоящий |
| Форма | шкаф |
| Расположение морозильной камеры | снизу |
| Режим "отпуск" | Нет |
| Диспенсер | Нет |
| Состояние | новый |