Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-188M L із системою розморожування No Frost управляється електронно, окрім цього є дисплей. Його загальний об'єм 305 л, а корисний 302 л, при цьому морозильна камера 78 л, а холодильна 224 л. У холодильній камері 3 полиці, біля дверей 5, 1 контейнер для овочів. По всій камері йде рівномірне розподілення температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
Виробник - Grunhelm
Висота - 188 см
Гарантія - 3 роки
Глибина - 63 см
Загальний об'єм - 295 л
Колір - Білий
Корисний об'єм морозильної камери - 76 л
Корисний об'єм холодильної камери - 219 л
Країна виробник - Китай
Тип - холодильник
Ширина - 60 см
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество камер | 2 |
| Объем морозильной камеры | 219 л |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперохлаждение | Да |
| Дисплей | Да |
| Зона свежести | Да |
| Винная камера | Нет |
| Мини-бар | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Металлические решетки |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 188 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Чистый объем | 298 л |
| Объем холодильной камеры | 76 л |
| Тип | холодильник с морозильником |
| Функция быстрой заморозки | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантия | 12 мес |
| Размещение | отдельно стоящий |
| Форма | шкаф |
| Расположение морозильной камеры | снизу |
| Режим "отпуск" | Нет |
| Диспенсер | Нет |
| Состояние | новый |