3 569 ₴
Стаціонарний блендер Grunhelm EBS-1000MC - являє собою потужний і надійний блендер з потужністю 1000 Вт з плавним регулюванням швидкості. Він ідеально виконує функції збивання, подрібнення, дроблення, змішування завдяки металевій насадки-блендер, чаші з металевими ножами і віночку. Також в комплекті є мірний стакан на 600 мл з кришкою. Допонітельная насадка для нарізки кубиками 8х8 мм.
Віночок для збивання - Так
Вага - 3 кг
Виробник - Grunhelm
Гарантія - 1 рік
Довжина кабеля - 1.4 м
Країна походження - Китай
Матеріал ніжки блендера - Нержавіюча сталь / Пластик
Напруга мережі - 220 - 240 В
Насадки - Для різання кубиками 8х8 мм
Об'єм чаші блендера - 2 л
Подрібнювач - Так
Потужність - 1000 Вт
Частота струму - 50/60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип блендера | Стационарный |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Питание | Сеть 220В |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | металл |
| Венчик для взбивания | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1000 Вт |
| Тип | погружной |
| Функции | взбивание, вспенивание, измельчитель, мельничка, нарезка и шинковка, терка |
| Назначение | бытовые |
| Чаша | Да |
| Вакуумный насос | Нет |
| Беспроводной | Нет |